Mapa – strefy dowozu

Szary – strefa dostaw zamówień od 20 zł do 100 zł
Fiolet – strefa dostaw zamówień powyżej 100 zł

Najlepsza restauracja rodzinna w Zakopanem

Restauracja Trattoria Adamo

plac Niepodległości 1,
34-500 Zakopane
——

Dania na dowóz:
+48 728 208 000

Rezerwacja stolików:
+48 18 20 192 50

Jedzenie z dostawą do domu

Jedzenie na dowóz to nasza specjalność. Zamów u nas, a jedzenie dostarczymy tak szybko jak to możliwe. Co więcej będzie ono dobrze zapakowane, ciepłe i świeżę. Smacznego!

Jedzenie na dowóz w Zakopanem

Zapraszamy do zamawiania pizzy oraz dań na dowóz! Dowieziemy każde danie z naszego MENU – od przekąsek, przez zupy i dania główne do deserów! Nasi kierowcy dowiozą do Was jedzenie tak szybko jak to możliwe. Co więcej umiemy świetnie pakować nasze potrawy, tak więc gwarantujemy, że dotrą na Wasz stół w idealnym stanie, ciepłe i pyszne. Oczywiście dowóz w granicach obsługiwanego przez nas terenu jest GRATIS. Zamówienia na dowóz składać można od 12:00 do 21:45.

Pizza na dowóz – Zakopane i okolica

Najczęściej zamawianą u nas potrawą na dostawę jest oczywiście pizza. Oferujemy około 20 rodzajów pizzy, którą dowieziemy do Was w każdy zakątek Zakopanego, a nawet poza granice miasta, w promieniu do 5km. Zamawiane u nas jedzenie dowiedziemy do Was do pracy, do domu, do hotelu czy też na kwatery.

Lunch na dowóz

Lunch z dostawą do domu, biura lub pracy? W naszej ofercie znajdują się również pyszne lunche – czyli trzydaniowe zestawy specjalne dostępne od poniedziałku do piątku i zmieniające się każdego dnia. Zobaczcie koniecznie, co dziś oferujemy jako danie dnia w specjalnej cenie. Aktualne informacje na temat tego co dziś oferujemy znajdziecie tu: NASZ LUCH DNIA. Jeśli nasz dzisiejszy lunch przypadł Wam do gustu zadzwońcie od razu – liczba dań jest ograniczona!

Jedzenie na wynos

Odbiór własny to wygodna opcja, jeśli chcecie zjeść w plenerze, lub miejsce Waszego pobytu oddalone jest od centrum Zakopanego. Dlatego możliwe jest również zamówienie u nas jedzenia, które zostanie przygotowane na ustaloną porę i starannie zapakowane na wynos.