Restauracja Zakopane z dziećmi.

Restauracja w Zakopanem z kącikiem dla dzieci.

Wizyta w restauracji w Zakopanem z dziećmi nie musi być męcząca jeśli odwiedzicie Trattorię Adamo! A to ze względu na fakt, że przykładamy specjalną wagę do tego, aby każdy znalazł coś pysznego i ciekawego dla siebie.

Specjalne menu dla dzieci

W naszej restauracji, specjalnie dla dzieci, przygotowaliśmy pyszne i zdrowe menu zawierające tylko naturalne składniki i specjalną kompozycję przypraw. Nasze menu dziecięce skomponowane jest ze świeżych i zdrowych produktów, przygotowanych tak, aby nawet niejadki były zadowolone.

Kącik zabaw dla dzieci

Co więcej mamy duży kącik zabaw dla dzieci, gdzie Państwa pociechy mogą się czuć swobodnie, a czas oczekiwania na zamówione dania umili im zabawa specjalnie dla nich wydzielonym zakątku pełnym atrakcji.

Rysowanie i galeria

Również siedzącym przy stoliku dzieciom nasza obsługa chętnie zapewni zajęcie – każde dziecko otrzyma kolorowankę lub kartki do rysowania oraz kredki, tak aby czas oczekiwania na jedzenie zbytnio się nie dłużył. A jeśli zadecydujecie wspólnie z dzieckiem, że możecie sprezentować nam obrazek, który powstal przy stoliku – to chętnie powiesimy go w naszej galerii.

Dysponujemy również wieloma krzesełkami do karmienia.

Jeśli szukacie więc restauracji w Zakopanem, którą chcecie odwiedzić z dziećmi, Trattoria Adamo to miesjce zdecydowanie dla Was. Tu cała rodzina zje coś pysznego, odpocznie, a wizyta w restauracji w Zakopanem z dziećmi będzie przyjemnością.

Restauracja Zakopane z dziećmi.

MENU DLA DZIECI

PIZZA DUO 20 cm
sos, ser, szynka, kukurydza
23 zł

SPAGHETTI BOLOGNESE
wołowina, sos pomidorowy, ser
21 zł

NALEŚNIKI
słodki twarożek, owoce
19 zł

DYNIOWE KOPYTKA
domowy mus śliwkowy
19 zł

ŁOSOŚ PIECZONY
frytki, surówka z marchewki
28 zł

KURCZAK W PARMEZANOWEJ PANIERCE
frytki, surówka z marchewki
25 zł

PUCHAREK LODOWY
lody waniliowe (2 gałki), owoce,
polewa malinowa, bita śmietana
25 zł