Restauracja Zakopane z dziećmi.

Restauracja w Zakopanem z kącikiem dla dzieci.

Wizyta w restauracji w Zakopanem z dziećmi nie musi być męcząca jeśli odwiedzicie Trattorię Adamo! A to ze względu na fakt, że przykładamy specjalną wagę do tego, aby każdy znalazł coś pysznego i ciekawego dla siebie.

Specjalne menu dla dzieci

W naszej restauracji, specjalnie dla dzieci, przygotowaliśmy pyszne i zdrowe menu zawierające tylko naturalne składniki i specjalną kompozycję przypraw. Nasze menu dziecięce skomponowane jest ze świeżych i zdrowych produktów, przygotowanych tak, aby nawet niejadki były zadowolone.

Kącik zabaw dla dzieci

Co więcej mamy duży kącik zabaw dla dzieci, gdzie Państwa pociechy mogą się czuć swobodnie, a czas oczekiwania na zamówione dania umili im zabawa specjalnie dla nich wydzielonym zakątku pełnym atrakcji.

Rysowanie i galeria

Również siedzącym przy stoliku dzieciom nasza obsługa chętnie zapewni zajęcie – każde dziecko otrzyma kolorowankę lub kartki do rysowania oraz kredki, tak aby czas oczekiwania na jedzenie zbytnio się nie dłużył. A jeśli zadecydujecie wspólnie z dzieckiem, że możecie sprezentować nam obrazek, który powstal przy stoliku – to chętnie powiesimy go w naszej galerii.

Dysponujemy również wieloma krzesełkami do karmienia.

Jeśli szukacie więc restauracji w Zakopanem, którą chcecie odwiedzić z dziećmi, Trattoria Adamo to miesjce zdecydowanie dla Was. Tu cała rodzina zje coś pysznego, odpocznie, a wizyta w restauracji w Zakopanem z dziećmi będzie przyjemnością.

Restauracja Zakopane z dziećmi.

MENU DLA DZIECI

PIZZA DUO 20 cm
sos, ser, szynka, kukurydza
23 zł

SPAGHETTI BOLOGNESE
wołowina, sos pomidorowy, ser
21 zł

NALEŚNIKI
słodki twarożek, owoce
19 zł

DOMOWE RAVIOLI
z jabłkiem, gruszką, ricottą i cynamonem
26 zł

ŁOSOŚ PIECZONY
frytki, surówka z marchewki
28 zł

KURCZAK W PARMEZANOWEJ PANIERCE
frytki, surówka z marchewki
25 zł

PUCHAREK LODOWY
lody waniliowe (2 gałki), owoce,
polewa malinowa, bita śmietana
25 zł