Coś dla najmłodszych

Menu dla Dzieci

Pizza dla dzieci ma średnicę ok. 20cm

Coś dla najmłodszych

Restauracja przyjazna Dzieciom

Restauracja w Zakopanem z kącikiem dla dzieci.

Wizyta w restauracji w Zakopanem z dziećmi nie musi być męcząca jeśli odwiedzicie Trattorię Adamo! A to ze względu na fakt, że przykładamy specjalną wagę do tego, aby każdy znalazł coś pysznego i ciekawego dla siebie.

Specjalne menu dla dzieci

W naszej restauracji, specjalnie dla dzieci, przygotowaliśmy pyszne i zdrowe menu zawierające tylko naturalne składniki i specjalną kompozycję przypraw. Nasze menu dziecięce skomponowane jest ze świeżych i zdrowych produktów, przygotowanych tak, aby nawet niejadki były zadowolone.

Kącik zabaw dla dzieci

Co więcej mamy duży kącik zabaw dla dzieci, gdzie Państwa pociechy mogą się czuć swobodnie, a czas oczekiwania na zamówione dania umili im zabawa specjalnie dla nich wydzielonym zakątku pełnym atrakcji.

Rysowanie

Również siedzącym przy stoliku dzieciom nasza obsługa chętnie zapewni zajęcie – każde dziecko otrzyma kolorowankę lub kartki do rysowania oraz kredki, tak aby czas oczekiwania na jedzenie zbytnio się nie dłużył.

Dysponujemy również wieloma krzesełkami do karmienia.

Jeśli szukacie więc restauracji w Zakopanem, którą chcecie odwiedzić z dziećmi, Trattoria Adamo to miesjce zdecydowanie dla Was. Tu cała rodzina zje coś pysznego, odpocznie, a wizyta w restauracji w Zakopanem z dziećmi będzie przyjemnością.

Zapraszamy!

Godziny
otwarcia

Poniedziałek – Niedziela
12:00 – 22:00
(ostatnie zamówienia 21:30)

Catering i przyjęcia

Zamów lub zarezerwuj